“Do mbyllja gojat e liga, por bëra një vrimë në ujë”/ Sabiani ‘pendohet’ për hyrjen në BBV?

0
1892
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sabiani ka publikuar sot një video në TikTok, ku ironizon me shaka dhe batuta hyrjen e tij për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Kujtojmë se Sabiani hyri për herë të dytë në BBV për shkak të vajzës së tij Keisi, e cila krijoi një romancë me Kristin.
Sabiani ishte kundër raportit të Keisit me Kristin.

Sakaq me sa duke këngëtari është penduar për hyrjen e tij për të dytën e herë në BBV. Ai thotë në video se ajo që bëri me hyrjen e tij në lojë ishte “një vrimë në ujë”.

Sabiani: U futa për herë të dytë në BBV. Isha kaq afër. Do t’i bëja qejfin paraardhësve. Do mbyllja gojat e liga. Pra bëm një vrimë në ujë.

https://www.tiktok.com/@sabiani_original/video/7219627403243490566?embed_source=71112494%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_pause_share&refer=embed&referer_url=sot.com.al%2Fgossip%2Fdo-mbyllja-gojat-e-liga-por-bera-nje-vrime-ne-uje-sabiani-pendohet-per-hy-i581637&referer_video_id=7219627403243490566

Zjarr Tv Ad