E pa pritur në Big Brother Vip, Luizi puthet në buzë me Oltën

0
858
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi dhe Olta kanë qenë gjithmonë në ballë të njëri tjetrit ku janë konfliktuar janë sharë me njëri tjetrin dhe kanë “armiqësi” me njëri tjetrin

Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi një lojë për banorët, të cilët u ndanë në çifte. Loja u bë me makarona.

Ai çift që lë më pak spageti në pjatë, do ketë një bonus nga Vëllai i Madh.

Çiftet janë këto: Maestro-Valbona, Luizi-Olta, Kristi-Bledi, Nita-Dea, Keisi-Tani, Beati-Diola, Kiara-Diola.

Loja u shoqërua me batuta të shumta.

Zjarr Tv Ad