Fuoristrada përplaset me furgonin në aksi Fushë-Krujë- Milot, plagosen rëndë tre persona

0
49
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rënë ka nodhur mëngjeisn e sotëm në aksin Fushë-Krujë-Milot, në afërsi të fshatit Derven.

Bëhet me dije se një Fuoristradë “Benz” është përplasur me një furgon mallrash. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona.

Personat e plagosur janë dërguar me urgjencë në spitalin e Truamës dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë një parakalim i gabuar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të sqaruar të gjitha rrethanat në lidhje me këtë aksident.

Zjarr Tv Ad