Gjendet një trup i pajetë në Ersekë, çfarë dyshohet

0
39
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Ersekë.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se vdekja ka ardhur si pasojë e rrjedhës se gazit. Bëhet me dije gjithashtu se viktima është një shtetasi me emrin Pasho Pasho, i cili është një i moshuar.

Ngjarja është raportuar nga komshinjtë të cilët kanë vënë re prezencën e erës së gazit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Zjarr Tv Ad