“Harami”, Topalli publikon videon, si e injoroi Basha 10 vite më parë

0
118
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka ndarë një video, ku shihet përballë ish-kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Ajo ndan video të 10 viteve më parë, ku Bashën e cilëson si “haram” dhe shihet se si e injoroi Basha.

“Harami! 10 vite me pare!” shkruan Topalli krahas videos.

Ky reagim i Topallit vjen një ditë pas Apeli vendosi të dërgojë çështjen për vulën dhe logon e PD për rigjykim. Me këtë vendim, deri në betejën e re ligjore, në krye të PD është Enkelejd Alibeaj.

Zjarr Tv Ad