Kallashi vjen si një faraone seksi provokon në klipin e ‘Bon bon’

0
1009
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Harrojeni Kallashin që keni parë deri më sot. Balerina nga Kosova ka publikuar sot klipin e saj më të fundit të këngës ‘Bon Bon’ dhe duket më seksi se kurrë.

Donjeta Kosumi shfaqet në klip në rolin e një faraoneje joshëse dhe provokon me lëvizjet dhe format e saj, ndërsa teksti është minimalist dhe Kallashi nuk njihet për ndonjë vokal ‘kush e di se çfarë’.

Sidoqoftë kënga do të klikohet pasi valltarja nga Kosova e ka prezantuar veten me publikun dhe ky i fundit mbase nga performancat e saj të guximshme, dëshiron të dijë edhe më shumë për të.

Për më shumë, shihni klipin e Bon Bon:

Zjarr Tv Ad