Kryemadhi e nis ditën me buzëqeshje, ju prezanton me Greis, vajzën e ish ministres

0
390

Një ditë ndryshe kjo e sotmja për kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Përmes një postimi në facebook tregohet se ka shkuar për të takuar ish-deputeten e LSI-së, dhe ish ministren e Integrimit,  Klajda Gjosha, e cila është bërë nënë për herë të dytë.

“Sot e nisa ditën me Klajdën dhe vajzën e saj Greis. Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët dhe asgjë më të bukur në botë se buzëqeshja e tyre. Janë motivi për të mos u ndalur! Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët shqiptarë” shkruan  Kryemadhi në postimin e saj.