Lajm i fundit/ Të shtëna me armë në Pogradec,një person i plagosur

0
114

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në qytetin e Pogradecit këtë të Hënë, ndërsa mësohet se ka mbetur i plagosur një person.

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes si dhe identiteti i personit që ka mbetur i plagosur.

Mësohet se i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.