“Mbylle GOJËN se po flas unë”, Berisha përplaset keq me Ballën: Ke POROSITUR vrasjen e avokatit në Elbasan! Nxirreni jashtë

0
452
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ka nisiur me tensione të ashpra seanca e sotme plenare. Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha është futut “live” në Facebook-un e tij, pasi kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla i fiku mikrofonin. Ai akuzoi deputetin e PS Taualant Balla se sipas tij ka porositur vrasjen e avokatit Ravik Gurra dhe për këtë duhet të shkojë në prokurori.

Berisha: Ai nuk nuk ka vend në Parlament shko jepi përgjgien dëshmive për vrasje. Ti je i akuzuar se ke porositur vrasjen e avokatit. Nuk mundet një njeri që ka porositur vrasjen në Elbasan, nxirre jashtë parlamentit, atje në Prokurori, shko përgjigju dëshmive për vrasje.

Shpirti i avokatit Ravik gurra kërkon drejtësi dhe ti je i akuzuar se ke porositur vrasjen e tij.Ne jemi të zotuar të mbrojmë të drejtat tona. Nuk mundet një i akuzuar për vrasje.

Çfarë të duket ty kjo që ka porositur vrasjen e Ravik Gurrës?

Mbylle gojën se po flas unë! Shko në prokurori se je i akuzuar për vrasje, ke porositur vrasjen e Rafik Gurrës. Kjo është hera e dytë që akuzohesh për vrasje. Hajde provoje njëherë.

Zjarr Tv Ad