“Me jepni një snajper, jam gati ta vras”- E moshuara e revoltuar me Ramën: Hallall 30 vjet burg! Ta heqësh atë është triumf

0
173
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Qytetarët janë tepër të revoltuar me qeverisjen e Edi Ramës, ndaj shumë prej tyre kanë zgjedhur të dalin sot në protestë.

Një grua nga Elbasani thotë se nuk ka fjalë në fjalor që mund të thuash për Edi Ramën, duke theksuar se largimi i tij është triumf.

E moshuara deklaron se Rama është gënjeshtar, njëri i pafytyrë që ka varfëruar shqiptarët, ndej thekson se duhet hequr me cdo kusht nga pushteti.

“Sa shumë arsye që ka mor djalë, po varfëri, po shtëpiat që janë prishur, po fermerët, po vjedhjet, po shitjet. Nuk po lënë gjë pa shitur. Ai është i pafytyrë dhe i paskrupullt. Ka thënë një grua këtu, që më jepni një snajper ta vras vetë. Jam gati ta vras. Halla 20 – 30 vjet burg se nuk do arrij ti bëj. Të heqësh Edi Ramën është triumf. Ai është i pashpirt, gënjeshtar, ai është mostër. Nuk ka fjalë në fjalor që mund të thuash për të. Është pak ti thuash i poshtër, i keq, hajdut, gënjeshtar. Ai duhet hequr me çdo kusht”, u shpreh e moshuara.

Zjarr Tv Ad