Milaim Zeka: Nëse Amerika më thotë mos fli 3 ditë me gruan, unë nuk i futem në krevat as për 3 muaj

0
296
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Milaim Zeka është një ndër gazetarët të cilët asnjëherë nuk censuron mendimin e tij dhe gjithmonë lakohet si një ndër figurat e ekranit më të drepjtpërdrejtë.

Së fundmi ai është shprehur se nëse i thotë Amerika të mos flejë me gruan, ai nuk do të flejë.

Zeka tha se Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës dhe në garantimin e sigurisë së vendit.

“Mua po më tha Amerika mos fli me gruan 3 ditë, unë 3 muaj nuk futem në krevatin e gruas. Këtë e bëj për sigurinë e fëmijëve të mi, për sigurinë nacionale, për hir të asaj që garant të sigurisë tonë kemi vetëm Amerikën. Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës”, tha ai për emisionin “Drejt”.

Zjarr Tv Ad