“Nga kush doni t’i bëjë të fala Luizit sonte”, ish-finalisti i BB6 Albania do të jetë banor i ri që do futet të sfidojë Luizin

0
1995
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmja e sotme sipas të gjitha gjasave do të shohë disa peronazhe të reja që do të bëhen pjesë e “Big Brother VIP”, ndërsa prej disa ditësh përfliten emrat e banorëve të rinj.

Një prej tyre është Elvis Pupa, aktori i njohur që në fakt thuajse e konfirmoi me një video në profilin e tij në Instagram që do të jetë pjesë e programit, duke u rikthyer kështu në Shqipëri pas shumë viteve jashtë.

Ndërkohë një tjetër banore e re emri i së cilës është përmendur shpesh nga mediat, por edhe nga ish-banori dhe njëkohësisht kolegu i saj, Bledi Mane, mendohet se do të jetë Erjola Doci, me shpresën që do të arrijë të trazojë ujrat brenda shtëpisë.

Nga ana tjetër, një personazh i ri “koeficenti” i të cilit për të qenë pjesë e programit është ulur ndjeshëm orët e fundit është finalisti i “Big Brother 6”, Ilir Beqiri.

Këtë e ka konfirmuar në një farë mënyre edhe vetë ai me anë të këtij postimi në InstaStory: Nga kush doni t’i bëj të fala Luizit sot.

Po ashtu janë përmendur edhe emrat e modeles së njohur Erjola Doci dhe ish-aktorit të Portokallisë, Elvis Pupës, i cili përmes postimeve në rrjetet sociale lë të kuptohet që do jetë sot pjesë e BBV.

Zjarr Tv Ad