Një makinë është përplasur me furgonin në Korçë

0
62

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku është përplasur një makinë me një furgon.

 Nga përplasja nuk ka të lënduar por vetëm dëmtime të automjeteve.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Skënderbeu”.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.