Olta i kthehet keq Kiarës dhe e degjeneron: ‘Turp të të vijë, ai bëhet copash për ty, por fajin e ka Luizi që…

0
171
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Olta i ka thënë Kiarës se duhet t’i vijë turp që nuk u përkujdes për Luizin kur ai nuk ndihej mirë. Mes vajzave pati një debat ku prezent ishte dhe Luizi.

Ky i fundit i doli në krah Kiarës duke u shprehur se Olta po e shfrytëzon këtë moment për lojë. Kurse Kiara nga ana tjetër ia la fajin Luizit që lejon Oltën t’i flasë asaj kështu.

Pjesë nga debati:
Olta: Ty po të vjen turp nga vetja jote
Kiara: Mua po më vjen turp nga vetja?

Olta: Po dhe duhet të të vijë turp sepse indiferenca që ke treguar ti dje është për të ardhur turp. Ja bëre këtij çuni që bëhet copash për ty.

Kiara: E ka fajin ky që të lejon ty të arrish në këtë pikë
Olta: Mua s’ma mbyll gojën asnjeri
Kiara: Turp të kesh ti nuk ma thua dot
Olta: Nuk është faji im që dole një njeri i ftohtë

Kiara: S’ke punë të ndërhysh mes meje dhe këtij Olta: Me mua mos u kap. Ke kohë të ndryshosh Kiara: Unë nuk ndryshoj të më duan kështu siç jam. Nuk kam ndryshuar që nga dita parë e deri më tani. Ti ke qenë ajo që ke bërë dredhira.

Olta: Pra sipas teje gjithë përkujdesjen që bëra dje e bëra për lojë
Luizi: Turp të kesh ti që e shfrytëzon gjithçka për lojë
Olta: Po tërhiqem sepse e bëre shumë të shëmtuar bisedën

Zjarr Tv Ad