PARASHIKIMI I MOTIT – 14 Janar 2021(VIDEO)

0
35

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 9 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë një rënie të ndjeshme, deri në 1 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: