PARASHIKIMI I MOTIT-22 Shtator 2020(VIDEO)

0
11

Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe të nesërme, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperatura maksimale, parashikohet të jetë 27 gradë celcius, ndërsa ajo minimale, 13 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: