Pas zënkës me Luizin, Kiara merr dënimin që kishte frikë më shumë

0
1587
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja Kiara Tito ka humbur më shumë se 20,000 ndjekës në Instagram.

Fill pas programit të fundit të reality show-t “Big Brother VIP Albania”, në Instagramin e Kiarës nisi në trend që konsistonte në ulje drastike të numrit të ndjekësve. Kiara numëronte më shumë se 580,000 ndjekës, ndërsa në këto momente ka rreth 559,000 të tillë.

Siç duket, ka ndikuar debati i fundit që ajo pati me Luizin. Në një pjesë të konsiderueshme të komenteve, njerëzit nuk e kanë vlerësuar qëndrimin e saj dhe të shumtë janë ata që mendojnë se ajo “po e shfrytëzon Luizin veç për lojë”.

Në një lojë të organizuar nga “Vëllai i madh”, vajzat duhej të mos u flisnin djemve. Këta të fundit vendosën të bënin çmos që atyre t’u prishej loja. Me këtë synim, Luizi vendosi Kiarën në një cep të tualetit dhe brenda pak minutash, ajo filloi të ndihej keq, t’i merrej fryma dhe rrjedhimisht, të kërkonte ndihmë.

Për shkak të bllokimit fizik të Kiarës, për banorët mbërriti një zarf i zi, ku shkruhej ndër të tjera: “Banorët nuk mund të ushtrojnë presion psikologjik, të dhunojnë verbalisht, ofendojnë, bullizojnë dhe në rastin më të fundit, të bllokojnë fizikisht – me justifikimin “në kuadër të lojës”.”

Ermiona Lekbello dhe Eva Alikaj u skualifikuan sot pasi thyen rregullat duke përdorur një gjuhë me tone kërcënuese.

Zjarr Tv Ad