Kur erdhi ZARFI i ZI te gjithë menduam për përjashtimin e Luizit, por çfarë e bëri produksionin të ndryshonte vendim? A do kishte BBV pa Luizin ?

0
22
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi u “kryqëzua” sonte para të gjithë shqiptarëve. Kjo pas një veprimi ndaj Luizit, shkruan lajmi.net.

Në shtëpi ka ardhur një zarf i zi. Arbana i paralajmëroi banorët se ky është ultimatumi i fundit ndaj banorëve.

“Që nga ky moment askush nuk mund të thyejë më rregullat. Askush nuk mund të shkelë më të drejtat e njeriut. Ky është ultimatum final. Ky është paralajmërimi i fundit i Big Brother për çdo banor.”, thuhej në zarfin e zi.

Por a se vum re të gjithe që u be nje presion tepër i madh për Luizin sonte, te gjithe e kuptuam qe sonte perfundimisht produksioni dhe opinionistet jan kundra tij, por kjo nuk e step ‘dashamiresit’ e tij ta mbeshtesin deri ne fund.

Duke e pare kete situata Luizi nuk mund te perjashtohet sepse BBV kete vit ka thyer rekorde ne shikueshmeri dhe e gjitha kjo ka qene fale Luizit.

Shume qytetare menduan se te Marten Luizi ishte i sigurte qe do te dilte, por mos e mendoni kaq te lehte per produksionin. Nje veprim i tille do i kushtonte atyre nje humbje te jashtezakonshme dhe normalisht asnje nga drejtuesit e produksionit nuk e deshiron kete.

Pra pyetja kryesore qe ju shtrohet te gjitheve eshte a ka BBV2 pa Luizin? Nga shifrat dhe statistikat duket qarte qe nje BB pa Luizin do ishte si nje shtepi “Azilantesh” qe vetem luajne Domino.

Zjarr Tv Ad