Piramida përfshihet nga flakët

0
21

Nje zjarr ka rene diten e sotme tek Piramida ne Tiranë ndërkohë qe policia thotë se ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.Shërbimet e zjarrfikseve u ndodhen shpejt në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.