Princesha Charlotte u nxjerr gjuhën kamerave, ja reagimi i Kate

0
35

Kate Middleton dhe Princ William morën pjesë në një garë lundrimi për bamirësi bashkë me dy fëmijët e tyre më të mëdhenj dhe gjysherit e tyre, Mike dhe Carole Middleton.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është një video e shkëputur nga ky aktivitet. Dihet që princesha 4 vjece Chalotte nuk e ka marrdhënien shumë të mirë me fotografët.

Kur e ëma i tha të përshëndeste me dorë ata, Princesha nuk e mendoi dy herë para se t’u nxirrte gjuhën kamerave dhe Kate bëri reagimin më qesharak të mundshëm.

Ashtu si çdo nënë ndaj veprimeve të pamenduara të fëmijëve, edhe dukesha u vendos në siklet dhe nuk dihet se çfarë i tha princeshës.

Edhe pse Chalotte është një princeshë në radhë të parë ajo është fëmijë si gjithë moshatarët e saj. Shihni videon që do t’ju shkrijë së qeshuri.

View this post on Instagram

August 8, 2019- The Duke and Duchess of Cambridge hosted the inaugural regatta The King’s Cup to raise awareness and funds for 8 of Their Royal Highnesses’ patronages. William and Kate go head to head as skippers of individual sailing boats, in an 8 boat regatta race. The winning team is awarded The King’s Cup, a historic trophy first presented by King George V at Cowes’ Royal Yacht Squadron in 1920.The event takes place to raise awareness and funds! #williamandkate #katemiddleton #duchessofcambridge #theroyals #thekingscup #cowesroyalyachtsquadron #kingscup #british🇬🇧 #britishroyals #britishroyalfamily #princesscharlotte #princess #duchess #princesskate

A post shared by 𝔇𝔲𝔠𝔥𝔢𝔰𝔰 𝔬𝔣 ℭ𝔞𝔪𝔟𝔯𝔦𝔡𝔤𝔢 (@katemiddletonvideos) on