Rei Manaj kthehet në fushë me maskë në fytyrë, ja simboli që mban

0
18
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rei Manaj duket se e ka kaluar atë dëmtim që pësoi në kokë, në ndeshjen kundër Granadas. Sulmuesi kuqezi i është rikthyer përgatitjeve teksa ka postuar një foto gjatë një seance stërvitore me skuadrën e Albacetes.

Me maskë në fytyrë, lojtari i kombëtares shqiptare nuk kërkon të ndalet teksa dëshiron të arrijë sa më parë “top-formën”. Të shumta janë komentet në drejtim të tij, por në sy bie ai i Thomas Strakoshës. “Gardiani” kuqezi e krahason me personazhin e njohur të filmave me atësi të veçant duke i shkruar: “Batman”.

Në sy bije dhe simboli i shqiponjës në maskën e Manajt.

Zjarr Tv Ad