Risia e Ramës/ Kryeministri do ftojë Luiz Ejllin në podcast-in e tij?

0
30
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në emisionin “Shqipëria LIVE”, është diskutuar ditën e sotme risia më e re e sjellë nga kryeminstri Edi Rama dhe paraardhësi i tij, Sali Berisha, podcast-i.

Mes të ftuarve u hodh ideja nëse do ishte e mundur që kryeminsitri Rama të ftonte në podcast-in Luizin, personazhi më i famshëm i reality shoë-t “Big Brother VIP”. Pedagogia Iris Luarasi deklaroi se nëse ajo do merrej me fushatën e Ramës, do ia propozonte vetë këtë gjë.

“Unë nuk e di se nuk merrem me fushatën elektorale të Edi Ramës, por që nëse do merresha do ja kisha propozuar unë këtë gjë sepse do ishte favorizuese, do ishte podcast-I më I dëgjuar në Shqipëri”- tha Luarasi.

Zjarr Tv Ad