Samanta Togni: Ju tregoj bashkëjetesën me Panuccin

0
20

Karriera e Christian Panuccit në pankinën e kombëtares shqiptare nuk po shkon ashtu siç duhet, por në jetën private ajo po shkon vaj.

Një konfirmim të tillë e ka pohuar partnerja e ish-mbrojtësit të Realit dhe Romës, Samanta Togni. Për “Confidenze”, 37 vjeçarja ka zbuluar se si nisi historia e dashurisë me Panuccin.

“Kur ai u emërua si trajner i Ternana (ekipi i qytetit tim) Christian më ftoi për të konsumuar një picë dhe kështu nisëm të frekuentonim njëri-tjetrin. I pëlqente menjëherë fakti se është shumë i drejtpërdrejtë. Nuk është aspak diplomatik, ashtu si unë. Unë të gjeni se transparenca është një cilësi e rrallë“-tregon Togni.

Partnerja e Panuccit, e cila më parë ishte e martuar me Mirko dhe ka një djalë 17 vjeçar, Edward, tregon se ka gjetur një partner që nuk e mërzit kurrë.

“Me kalimin e kohës, marrëdhënia jonë është bërë më e fortë. Christian ka gjithmonë një shaka të gatshëm. Ai ka sjellë argëtim në jetën time dhe i paparashikueshëm. I ndryshon gjërat në minutën e fundit. Natyrisht, së bashku nuk na mërzitemi, “-shtoi Samanta.

Samanta Togni dhe Christian Panucci u takuan kur ish-futbollisti ishte konkurrent i “Dancing ëith the Stars” në vitin 2011, teksa janë në lidhje prej rreth dy vitesh.