Sherr në Tiranë, të shtëna me armë

0
141
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një burrë 39-vje♪ar është arrestuar nëTiranë, pasi akuzohet se në konflikt e sipër ka kanosur tre persona dhe ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

Policia ben me dije se ka arrestuar 39-vjeçarit B.B, për veprat penale “Kanosje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve dhe municionit luftarak”.

“Ky shtetas në rrugën “Zydi Herri”, pas një konflikti ka kanosur tre shtetas duke qëlluar në ajër me armë zjarri “pistoletë”, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale”- njofton policia.

Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

 

Zjarr Tv Ad