Stadiumi i Krujës mahnit edhe FIFA-n (FOTO)

0
1402
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Stadiumi “Kastrioti”, me një pozitë të lartë dominuese dhe me malin e Krujës në sfond, i ka tërhequr vëmendjen edhe FIFA-s.

Në llogarinë e FIFA-s në Twitter, publikohet fotja e stadiumit, me diçiturën: “Çfarë vendi i pabesueshëm për të luajtur futboll! Stadiumi “Kastrioti” në Krujë, Shqipëri”.

fifa kastrioti

D.I.

 

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad