“T’ia thotë dikush të gjorës se nuk është as pjeshkë”/ Regjizori i njohur shpërthen kundër Ronela Hajatit

0
617
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Regjisori Kastriot Çipi ka reaguar ashpër ndaj performancë së këngëtares Ronela Hajati mbrëmjen e djeshme në natën gjysëmfinale të Eurovision 2022.

Teksa ka shkëptur një foto nga performanca e Ronelës, regjisori shkruan se këngëtarët i marrin duartrokitjet me zë dhe jo me trup.

“Që nuk është këngëtare, ajo e di edhe vetë. Këngëtarët i marrin duatrokitjet me zë. Me trup e me lëvizje i marrin pjeshkat.

Por dikush duhet t’i thotë se nuk është as pjeshkë, e gjora. Shumë shumë, mund ta quash shalqi”, shkruan ai.

Kujtojmë se Ronela Hajati mbrëmjen e djeshme nuk arriti që të kualifikohej për në finale, ndonëse salla e Eurovision u ngrit e gjitha në këmbë pas performancës së saj.

 

 

Zjarr Tv Ad