“Vetëm përpara, kurrë më mbrapa”/ Natyra i përgjigjet politikës shqiptare…

0
70
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Duke nxjerr një patëllxhanë dhe duke u shprehur “Edhe natyra i përgjigjet politikës”, Ismet Drishti ka ironizuar politikën shqiptare, mbrëmjen e djeshme gjatë emisionin të tij ‘Shkruaje në Akull’.

Ndini videon e mëposhtme për të parë videon e plotë:

Zjarr Tv Ad