(Video) Luizi dhe Kiara harrojnë kamerat dhe kalojnë natën e parë bashkë në suitë, puthje e përqafime poshtë jorganit dhe…

0
650
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi dhe Kiara, dy banorët e Big Brother VIP Albania mbrëmë nuk kanë kaluar një natë të zakonshme.Kiara ka kërkuar nga Vëllai i Madh që ajo dhe Luizi të kalojnë disa ditë vetëm në një dhomë.

Mbrëmjen e sotme Arbana ka zbuluar surprizën e Kiarës për Luizin duke ndarë pamjet nga dhoma ku çifti deri të martën do qëndrojnë bashkë.

Luizi u lumturua nga kjo surprizë e Kiarës e madje shprehu dëshirën që të shkojnë aty para se të mbaronte prime.

E vetmja ankesë e Luizit ishte fakti që dhoma ka kamera, gjë që do e frenojë çiftin të kalojë momente intime. Megjithatë mbetet për tu parë ç’do ndodhë me të dy deri të martën brenda dhomës.

Luizi vazhdimisht e potenconte se e kishte të vështirë të përmbahej, derisa ata gjithë natën e kaluan pranë njëri-tjetrit.

Kjo duket të ketë qenë një natë shumë e ‘nxehtë’ për dyshen, por aq edhe e sikletshme. Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

Zjarr Tv Ad