(Video) Luizi lëshon gazra, shqiptarët komentojnë: Të lumtë na nderove

0
320
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një moment i sikletshëm për konkurrentin e BBVIP nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga teleshikuesit.
Luizi është ulur në divan dhe papritur bën sikur shtriqet dhe…buuum.

Sigurisht që në rrjetet sociale kjo video ka marrë mbi 10 mijë komente ku shumica përgëzojnë këngëtarin për gazrat që lëshoi.

Shumica e komenteve thonin që “pοrdhi luani, t’lumtë na nderove, edhe kur pjerdh na bën pêr të qeshur” etj si këto.

Megjithatë, lëshimi i gazrave me siguri është i pakëndshëm, por është gjithashtu një shenjë e aktivitetit të shëndetshëm të zorrëve dhe madje mund të ndihmojë në parandalimin e shumë sëmundjeve.

VIDEO

Zjarr Tv Ad