Babai i Kiarës tha për Zhaklinën: ‘Ajo zgërdhihet’! Opinionistja i kthen përgjigjen e hidhur me linkun e psikiatrisë!

0
846
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

I ati i Kiarës, Arben Tito dha së fundmi një intervistë për “Ftesë në pesë”, ku mes të tjerash shprehu dhe pakënaqësitë e tij në lidhje me opinionistët.

Ai tha se ato “zgërdhihen” dhe se nuk e kanë nxjerrë asnjëherë Kiarën pozitive në prime.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto ku shihet se një fanse ja ka nisur Zhaklinës reagimin e babait të Kiarës dhe ajo i ka dërguar linkun e QSUNT, përkatësisht për shërbimin e psikiatrisë, me mbishkrimin: Suksese!

Zjarr Tv Ad