Berisha: Alibasha mori sot shpërblim nga Edi Rama 220 mijë euro

0
111
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Berisha tha se ai dhe grupi i tij janë të gatshëm të bashkëpunojnë me këdo, përveç Alibeajt dhe Lulzim Bashës. “Qëndrimi im është, qëndri mi dhe i partisë. Dy persona janë të larguar në mënyrë përfundimtare. Ai është i LulBravës, tjetri është Alibasha, i cili mori vetëm sot shpërblim 220 mijë euro.

Zjarr Tv Ad