‘Kjo është shtesa mbi tarracë e Arben Ahmetajt, për Ramën dhe suitën e tij ligji nuk ekziston’

0
152
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka denoncuar me një mesazh video ne faqen tij ne facebook ndërtimin pa leje që ka barë ish zevendsi i Edi Ramës, Arben Ahmetaj.

Mesazhi:

Kjo është shtesa mbi tarracë e Arben Ahmetajt.

Për Ramën dhe suitën e tij ligji nuk ekziston.sb

 Linku i videos: https://www.facebook.com/watch/?v=746415926448128

Zjarr Tv Ad