“Koalicioni” drejt fitores në Mirditë, ish-deputetja: Treguam qe kemi skelet krenarie

0
268
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Koalicioni “Bashkë Fitojmë” kryeson në Bashkinë e Mirditës me kandidatin Albert Mëlyshi.

Deri më tani janë numëruar 37 kuti votash nga 48 dhe Albert Mëlyshi ka arritur të “rrëmbejë” 4602 vota, ndërsa Ndrec Dedaj i PS ka martrë deri më tani 3823 vota.

E teksa pak kuti na ndajnë nga shpallja e fituesit, ish-deputetja e PD Albina Dada Gjoci uron Mirditën për fitoren dhe thotë se qytetarët treguan se janë skelet krenarie.

“Urime Albert Melyshi! Urime Mirdite! Treguam qe kemi skelet krenarie🙏✌🏻”, shkruan Gjoci.

Zjarr Tv Ad