“Kur qeni yt fillon të të lehë ty dikush tjetër po e ushqen”, Gjokutaj: Sa herë e kujtoj këtë shprehje më shfaqet imazhi i Bashës

0
1697
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nga Genc Gjokutaj
Lulzim Basha dhe tentativat e tij me kujtojne nje shprehje te vjeter qe dua tja u percjell edhe Rithemeluesve:
Kur qeni yt fillon te te lehe ty dikush tjeter po e ushqen!
Nuk e di por sa here e kujtoj me shfaqet imazhi i Lulit dhe shokeve te tij!

Zjarr Tv Ad