(Postimi) Gabon Produksioni, Lori Hoxha tregon kush do të largohet ditën e martë Kiara apo Bledi

0
2092
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sigurisht që ethet e eleminimit në BB VIP kanë futur mjaft tension, shkak ka qenë fakti se nominimin e ka vendosur Olta duke nxjerrë Luizin, Kiarën dhe Bled Manen. Ndonse deri diku Kiara është e trembur se do largohet nga shtëpi.

Por një postim në Insta Story na ka bërë që të na shtohen më shumë dyshimet se e nominuara e radhës do jetë Kiara.

Lori ka publikuar këngën e Andrea Bocelli: Time to say goodbye, e fill pas saj ka publikuar foton e Kiarës dhe Luizit.

Mos ndoshta është një shenjë që Kiara duhet ti thotë “goodbye” Luizit?

Zjarr Tv Ad