Me nerva si asnjëherë më parë Arbër Hajdari, fyen rëndë Efin dhe Ronaldon: Sa ju ka shkuar çmimi? Të shitur

0
183
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kiara ishte liderja e shtëpisë për këtë javë. Ajo si lidere ka edhe një avantazh në lojë. Ajo ka avantazh të marr mesazh nga jashtë.
Kiara ka parë të gjitha reagimet që janë bërë jashtë shtëpisë. Pas kësaj ajo e ka komentuar teksa është shprehur se nuk e priste nga disa banorë që ishin pjesë e shtëpisë.

Debatet vazhduan me tone të larta mes Arbërit, Mikelës dhe Efit. Aq sa e ka pyetur Mikelën sa të ka shkuar çmimi i storyt ty.

Arbëri:
Ju për këtë gjë jetoni, për klikime. Mos na bëni sikur jetojmë në hënë ne. Ju mbeshtesni Luizin vetem sepse ate e duan qytetaret.

Ju ne fillim ishit kundra Luizit por pastaj pasi pate dronet qe fluturuan ne shtepine e BBV ju u bet me te vetem per loje dhe e perdoret per te rritur fansat tuaj ne instagram dhr rrjete sociale.

Arberi e vazhdoj edhe me tej debatin duke i treguar ish banoreve dhe pyetur se sa lek iu ka shkuar nje story ne instagram? Duke nenkuptuar qe te gjithe kete mbrojtje per Luizin e bejne qe ti shihen storyt dhe profili ku dhe ato rreklamojne produkte te mdryshme pastaj.

Efi u duk shum e prekur nga kjo situate dhe u mundua disa here ta merrte fjalen dhe ta kundershtonte Hajdarin, por si duket produksioni dhe Arbana e kishin te qarte skenarin

“qe te nxirrnin keq” ne syte e publikut mbeshtetesen me te madhe te Luizit Efin e cila ka fituar nje popullaritet shume te madh jashte shtepise se BBV pasi te gjithe mendojne qe ajo u perjashtua nga loja padrejtesisht.

Pas sulmeve direkte dhe personale ka reaguar edhe Ronaldo Sharak i cili ka qene i ftuar ne Prime BBV. Ronaldo i tha Hajdarit se ai po flet gjera te paverteta dhe qe Ai dhe Efi kane qene te vetmit qe nuk e kane sulmuar kur Luizi “genjeu” per semundjen e tij.

Ronaldo vazhdoi edhe me tej duke thene qe atij po i vjen mire nga keto fjale te Hajdarit sepse me ne fund po na beni personazhe edhe ne ish-konkurenteve qe kur ishin ne shtepi as nuk na perfillnit fare.

Por e gjitha dukej sikur ishte nje inskenim per te goditur me se shumti Efin, e cila eshte nje nga ish-banoret me te dashura per publikun dhe qe gjithmone e mbron Luizin kunder Produksionit.

Zjarr Tv Ad