PARASHIKIMI I MOTIT – 21 Tetor 2020(VIDEO)

0
6

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë, mot i kthjellët. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 21 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë zbritje deri në 6 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: