Sali Berisha? Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Hakerat iraniane godasin serish…

0
876
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pavarsisht lajmeve te muajeve te fundit, se “u zhduk”, “u vra”, “u rrembye” apo “u fsheh”, Mbreti i lojerave te fatit, hakerat e financuar nga rregjimi i Ajatollahut te Iranit, kane publikuar pamjet e “Mbretit te vertete” te lojerave te fatit…

Kur Rama thoshte se,
“Patronazhimi, e di makinen dhe targen e atij drejtorit te lojerave te fatit”, nuk e paska patur per Ervis Martinaj, por per “Mbretin e vertete” te lojerave te fatit, S.B. dora vete….

Prandaj qeveria i paska mbyllur lojerat e fatit, qe t’i priste financimet “Mbretit” dhe ta linte fukara si peshku ne zall

Ne foto: “Mbreti”, sapo ka kapur xhekpotin me rublat ruse, ne lojen me rrush e kumbulla…

Zjarr Tv Ad