Shkodër/ Dëbora shemb strehën e një karburanti

0
15

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qyetetit të Shkodrës. Një person ka vdekur pasi është shembur pjesa e sipërme e tavanit të një karburanti nga rëndesa e dëborës. Burime bëjnë ne dije se pasi është shembur çati ka marrë flakë dhe personi nuk ka mundur të lëviz. Ndërkohë bëhet e ditur se është stakuar energjia që mos të shpërthejë flakë. Viktima nuk u ka mbijetuar dot plagëve, pasi është dëmtuar rëndë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.