Të shtëna me armë në Klos, plagoset 1 person

0
11

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Njësinë Administrative Kurdari, në Klos.

Nga informacionet paraprake mësohet se si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person.

Nuk dihet ende nëse personin e kanë plagosur apo është vetëplagosur, por është dërguar në spital dhe nuk ka të dhëna për gjendjen shëndetësore të tij.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.