Tiranë/Dyshohet se përdhunoi vajzën e mitur të shokut të tij, arrestohet 55-vjeçari…

0
60
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Tiranë- 55 vjeçari shkoi për vizitë në banesën e shokut dhe ka gjetur vetem 11-vjeçaren, të cilën e ka përdhunuar.
 
Njoftimi i policisë
55-vjeçari me iniciale A.T. është arrestuar është arrestiar ditën e djeshme në flagrancë pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.
Arrestimi i 55-vjeçarit u krye nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit Nr.3 në Tiranë.

Policia e Tiranës ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan në flagrancë shtetasin A. T., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur”, thuhet në njoftimin e policisë. 

I arrestuari është shok me babanë e vajzës. 
Dy familjet janë të komunitetit rom nga Saranda por jetojnë me qira në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

Zjarr Tv Ad