10 vite burg për incineratorët, reagon avokati: Gjykimi ka kaluar në ekstremitet

0
154
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

SPAK ka kërkuar10 vite burg për Lefter Kokën, për çështjen e Incerenatori të Elbasanit, i akuzuar për shpërdorim detyre, pastrim parash dhe korrupsion. Lidhur me këtë vendim ka reaguar edhe avokati i jonida zeqos Saimir Visha , i cili e cilësoi vendimin si skandaloz, dhe se në SPAK janë anashkaluar mijëra denoncime për shpërdorim detyre, po për shkak të presionit politik mbi këtë çështje është marrë ky vendim.

Zjarr Tv Ad