Arbana i jep mesazhin e koduar Oltës: Mos e bëj më se del, Olta kam hall se do e bëj prapë…

0
439
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një zarf i zi erdhi pasditen e sotme në “Big Brother Vip” për Olta Gixharin dhe ak uzat që ajo ka hedhur shpesh ndaj produksionit të formatit.

“Dë nimi” i produksionit për Oltën ishte një paralajmërim i fundit në lidhje me këto ak uza dhe sjellje të saj në shtëpi.

Kjo u diskutua edhe gjatë Prime-it të kësaj mbrëmjeje, ku moderatorja Arbana Osmani u shpreh se akuzat e Oltës janë të patolerueshme. Aktorja nga ana e saj, kërkoi ndjesë publike ndaj publikut dhe produksionit.

Arbana: E kuptoj kur këto aku za nga fansat tuaj, por të bëhen a kuza të tilla nga ju që i dini gjërat dhe e dini si trajtoheni është e patolerueshme.

Olta: Doja të kërkoja shumë ndjesë, pikë së pari për stafin kaq të madh që na bëjnë të ndjehemi mirë dhe pikë së dyti dua ti kërkoj ndjesë publikut,

nëse ndonjëherë nga lodhja dhe stresi mund të themi diçka më tepër, fare të pabazuara e të pavërteta. Nëse do të kisha pikën e dyshimit do të isha jashtë. Problemi është që, kam f rikë se do ta bëj prapë.

Arbana: Duhet ta kuptoni peshën e fjalës që keni, çdo veprim i juaji është i monitoruar. Mos mendoni se ka favorizimi sepse nuk ka, nuk ka patur ndonjëherë dhe nuk do të ketë asnjëherë. Le ta marrim seriozisht këtë klauzolë të rëndësishme të formatit.

Zjarr Tv Ad