Eni Çobani flet për aksidentin me makinë: Jam akoma shumë e tronditur

0
89
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Avokatja e njohur dhe moderatorja e rubrikës “Shihemi në gjyq” Eni Çobani ka folur pas aksidentit me makinë ku u përfshi pak ditë më parë,

Kur kanë kaluar 5 ditë nga mbrëmja e frikshme që përjetoi në hyrje të Bajram Currit, zonja Çobani thotë se ka kaluar momente të vështira dhe është ende e rënduar nga ajo që ka përjetuar.

 Çobani ka qene nën shoqërinë e katër mikeshave të saj, mes tyre edhe politikania e njohur, njëherësh ministrja për Dialog e Kosovës, Edita Tahiri  janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e së dielës (27 janar) rreth orës 23:50 në hyrje të Bajram Currit, në vendin e quajtur “Kthesa e Xhanës”.

Zjarr Tv Ad