Protesta e opozitës, Luan Baçi: Nga Fieri janë nisur anëtarë e simpatizantë të PD dhe qytetarë

0
21
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Protesta e kësaj të shtune është cilësuar si një ndër më të mëdhatë e opozitës, ndërsa edhe nga Fieri janë nisur anëtarë e simpatizantë të partisë demokratike si dhe qytetarë.

Për deputetin Luan Baçi, ky është fillimi i një vale protestash, jo vetëm në tiranë, por edhe nëpër rrethe.

“Këto protesta, ecin paralel me primaret, nga ku pritet të dalin kandidatët zyrtar për zgjedhjet e 14 majit”, tha ai.

Kjo protestë sipas Baçit, pritet të jetë paqësore e me pjesëmarrje të gjerë.

Zjarr Tv Ad