Reperi i njohur vdes në skenë, 27-vjeçari po performonte LIVE, shokohet publiku

0
766
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Reperi 27-vjeçar, Costa Titch, ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa ishte duke kënduar në një koncert në Florida. I riu u shemb në tokë duke shokuar publikun. Familjarët konfirmuan më pas se I riu kishte pësuar atak kardiak.

Reperi Costa Titch ka humbur jetën në mënyrë tragjike teksa ishte duke kënduar në një koncert në Florida. Këngëtari afrikano-jugor papritur humbi ndjenjat në skenë para audiencës së shokuar dhe më pas ndërroi jetë nga ataku kardiak në spital.

Në pamjet e regjistruara të momenteve tragjike, që shumë media zgjodhën të mos i publikojnë, këngëtari në skenën e ‘Nasrec Expo’ në Johannesburg duket teksa rrëzohet gjatë këngës së tij.

Por 27-vjeçari, ngrihet sërish dhe përfundon këngën, teksa duke qëndruar para fansave që duartrokisnin, ai shembet papritur përdhe.

Familja e tij konfirmoi më vonë humbjen e jetës teksa falënderonte fansat për mbështetjen.

“Vdekja tragjikisht na ka trokitur në derë, duke na marrë djalin tonë të dashur, vëllanë e nipit e shkëlqyer. Familja Tsobanoglou ju falënderon për dashurinë e mbështetjen që i keni dhënë djalit tonë” , shkruanin familjarët.

Emri i vërtetë i 27-vjeçarit ishte Constantinos Tsobanoglou dhe që kur hyri në industrinë e muzikës në vitin 2020, I riu kishte marrë disa çmime.

Costa kishte nënshkruar kohët e fundit me studiot e regjistrimit të artistit Akon, ‘Konvict Kulture’.

Zjarr Tv Ad